ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده امعضــــویت

سوال امنیتی

    15 + 6
طراحی سایت و نرم افزار


  • برنامه نویسی و طراحی سایت
  • ارائه راهکارهای جامع برای کسب و کارهای کوچک
  • آموزش رایگان به همراه دو سال پشتیبانی

راهکارهای نرم افزاریطراحی سایت شخصی

 

امروزه افراد برای معرفی خود، به‌جای نوشتن شماره تلفن و آدرس بر روی برگه یا چاپ کارت ویزیت، از آدرس ‌سایت شخصی‌ خود استفاده می‌کنند. سایت‌ شخصی بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات در دنیای دیجیتال است. وب سایت در کنار معرفی شخص می‌تواند روش مناسبی در برقراری ارتباط باشد. سایت‌های شخصی، جهت کاربردهای متفاوتی ایجاد می‌شوند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

کاربردهای وب سایت شخصی

 

رزومه آنلاین: با ایجاد یک وب سایت شخصی، معرفی کار و تخصص خود را حرفه‌ای انجام دهید. سوابق کاری و تحصیلی، تقدیرنامه‌ها و گواهی‌نامه‌ها و هر موضوعی که در آن حرفی برای گفتن دارید را در سایت شخصی‌تان درج کنید.

پورتفولیو (Portfolio): نویسندگان، افراد مشهور مانند بازیگران تئاتر و سینما، نقاشان، هنرمندان و… با داشتن یک وب سایت ، علاوه بر ارائه بیوگرافی می‌توانند آثار خود را نیز در معرض دید همگان، قرار دهند.

انتشار مقالات : از دیگر کاربردهای وب سایت‌های شخصی، ارائه مقالات و ترجمه‌ها است. مقالات علمی پژوهشی و ترجمه‌های تخصصی در زمینه کاری خود را در سایت شخصی و دسترس عموم قرار دهید.

آموزش: یک سایت شخصی می‌تواند فضایی مناسب برای ارائه آموزش‌ در زمینه‌های متفاوت، به مخاطبان باشد.

 

طراحی سایت شخصی

 

ویژگی‌های یک وب سایت شخصی:

اصلی‌ترین منوهای وب سایت شامل بیوگرافی، راه‌های تماس، خدمات، آموزش یا مقالات را در وب سایت شخصی خود درج نمایید.

قالب سایت خیلی پیچیده نباشد و کاربر به راحتی به بخش‌های مورد نظر خود، وارد شود.

سایت شخصی نباید رنگ‌بندی خیلی سرد و بی روح، یا خیلی پر رنگی داشته باشد. رنگهای استفاده شده در عکس‌ها و منوها، باید متناسب با زمینه کاری صاحب سایت انتخاب شوند.

اطلاعات تماس در جای مناسب و دسترس کاربران، قرار بگیرد.

حتما در وب‌سایت شخصی، آدرس و آیکن شبکه‌های اجتماعی درج شوند. کاربران در کنار آدرس وب سایت می‌توانند صفحه‌های شخصی شما در Social Media ها را نیز، دنبال کنند.

 

مزایای سایت شخصی در مقایسه با شبکه های اجتماعی:

در یک وب سایت شخصی امکان استفاده از قالب‌های متفاوت با رنگ‌بندی دلخواه وجود دارد. سفارشی‌سازی صفحات سایت شخصی که توسط طراح یا قالب‌های آماده راه‌اندازی می‌شوند، به‌راحتی امکان‌پذیر است.

شبکه‌های اجتماعی به طور صد‌در‌صد قابل اعتماد نیستند، در صورتیکه یک وب‌سایت به اعتبار شغل و تخصص شما، می‌افزاید. صفحات شخصی در اینستاگرام یا توییتر می‌توانند در کنار آدرس سایت شخصی به معرفی بیشتر شما کمک کنند.

با داشتن یک وب‌سایت و ثبت دامنه‌ به نام خود، می‌توانید پرسنال برندینگ (Personal Branding)  انجام دهید. بهترین وب‌سایت‌های شخصی، تبلیغ و ترویج خدمات افراد را انجام می دهند. داشتن یک سایت شخصی آنلاین و پویا علاوه بر رزومه آنلاین، برای صاحب آن برند سازی خواهد کرد.

در کنار وب سایت شخصی خود می‌توانید از مکاتبات با کاربران و بازدیدکنندگان تحت ایمیل اختصاصی نام سایت نیز بهره‌مند شوید.

گروه نرم افزاری راهکارهای نوین با تجربه ای که در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت دارد می تواند با هزینه ای بسیار مناسب  یک سایت شخصی زیبا و کاربردی را برای شما طراحی و راه اندازی کرده , به طوری که هم معرف شغل شما باشد و هم یک پل ارتباطی مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطبانتان برای شما فراهم کند .

 

 

 

تاريخ : جمعه 22 فروردین 1395       ساعت : 8:19:53 AM       تعداد بازديد : 11690       نويسنده : مدیر


ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید