ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده امعضــــویت

سوال امنیتی

    5 + 2
طراحی سایت و نرم افزار


  • برنامه نویسی و طراحی سایت
  • ارائه راهکارهای جامع برای کسب و کارهای کوچک
  • آموزش رایگان به همراه دو سال پشتیبانی

راهکارهای نرم افزاری


وب سایت املاک

در هر کسب و کاری بعد از تولید محصول یا خدمات مهم ترین قسمت کار تبلیغات و معرفی کسب و کار می باشد , به طوری که مشتریان شما اطمینان حاصل کنند که محصولات یا خدمات شما در مقایسه با سایر رقبا از کیفیت و استحکام بیشتری برخوردار است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی حداکثری مردم از فضای مجازی بهترین روش برای بازاریابی و جذب مشتری بهره گیری از پتانسیل های فضای مجازی می باشد ,  به طوری که شما می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به صورت کاملاً رایگان برای جذب مشتری استفاده کنید .


ادامه مطلب

تاريخ : سه شنبه 2 بهمن 1397       ساعت : 2:15:26 PM       تعداد بازديد : 864       نويسنده : مدیر
وب سایت املاک

ضد بدافزار کیهان

نرم افزاری برای جلوگیری از ورود ویروس ها و بدافزارها از طریق حافظه های فلش با استفاده از این نرم افزار شما می توانید حافظه های جانبی فلش و رم را هنگام اتصال به رایانه کنترل کنید . در صورتی که فلش دیسک آلوده به فایل های مخرب باشد برنامه بلافاصله آنها را شناسایی کرده و اقدام به حذف آنها می نماید .


ادامه مطلب

تاريخ : دوشنبه 15 بهمن 1397       ساعت : 3:50:21 PM       تعداد بازديد : 686       نويسنده : مدیر
ضد بدافزار کیهان

طراحی سایت در تهران و کرج

گروه نرم افزاری راهکارهای نوین فناوری با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت , برند سازی اینترنتی و مشاوره در زمینه کسب و کارهای آنلاین دارد و با بهره گیری از نیروهای کارآمد در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب ضمن برآورده کردن نیازهای مشتریان خود این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت در تهران و کرج گام های مهمی را در جهت گسترش فرهنگ کسب و کارهای مجازی و بازاریابی اینترنتی برداشته است .


ادامه مطلب

تاريخ : جمعه 10 خرداد 1398       ساعت : 3:39:07 PM       تعداد بازديد : 438       نويسنده : مدیر
طراحی سایت در تهران و کرج
ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید