ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده امعضــــویت

سوال امنیتی

    10 + 8
طراحی سایت و نرم افزار


  • برنامه نویسی و طراحی سایت
  • ارائه راهکارهای جامع برای کسب و کارهای کوچک
  • آموزش رایگان به همراه دو سال پشتیبانی

راهکارهای نرم افزاری


طراحی سایت املاک

در هر کسب و کاری بعد از تولید محصول یا خدمات مهم ترین قسمت کار تبلیغات و معرفی کسب و کار می باشد , به طوری که مشتریان شما اطمینان حاصل کنند که محصولات یا خدمات شما در مقایسه با سایر رقبا از کیفیت و استحکام بیشتری برخوردار است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی حداکثری مردم از فضای مجازی بهترین روش برای بازاریابی و جذب مشتری بهره گیری از پتانسیل های فضای مجازی می باشد ,  به طوری که شما می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به صورت کاملاً رایگان برای جذب مشتری استفاده کنید .


ادامه مطلب

طراحی سایت املاک

طراحی سایت در تهران و کرج

گروه نرم افزاری راهکارهای نوین فناوری با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت , برند سازی اینترنتی و مشاوره در زمینه کسب و کارهای آنلاین دارد و با بهره گیری از نیروهای کارآمد در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب ضمن برآورده کردن نیازهای مشتریان خود این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت در تهران و کرج گام های مهمی را در جهت گسترش فرهنگ کسب و کارهای مجازی و بازاریابی اینترنتی برداشته است .


ادامه مطلب

طراحی سایت در تهران و کرج

طراحی سایت شرکتی

یک نیاز ضروری و مهم برای شرکت‌ها و تولیدی ها ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی با استفاده از طراحی سایت شرکتی است. با رشد روز افزون در دنیای آنلاین کسب و کارهای گوناگون علاوه براینکه در فضای فیزیکی فعالیت خود را انجام می‌دهند دردنیای آنلاین هم فعالیت کاری خود را ادامه می‌دهند. از این طریق به توسعه کسب و کارشان کمک زیادی خواهند کرد. طراحی سایت برای هر کسب و کاری به عنوان یک نما از آن کسب و کار در فضای اینترنت است. بدین صورت هرکسب و کاری می تواند به بهترین شکل خود را معرفی کنند.


ادامه مطلب

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

امروزه افراد برای معرفی خود، به‌جای نوشتن شماره تلفن و آدرس بر روی برگه یا چاپ کارت ویزیت، از آدرس ‌سایت شخصی‌ خود استفاده می‌کنند. سایت‌ شخصی بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات در دنیای دیجیتال است. وب‌سایت در کنار معرفی شخص می‌تواند روش مناسبی در برقراری ارتباط باشد. سایت‌های شخصی، جهت کاربردهای متفاوتی ایجاد می‌شوند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.


ادامه مطلب

طراحی سایت شخصی
ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید