ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده امعضــــویت

سوال امنیتی

    13 + 5


راهکارهای نوین


  • برنامه نویسی و طراحی سایت
  • ارائه راهکارهای جامع برای کسب و کارهای کوچک
  • آموزش رایگان به همراه دو سال پشتیبانی

راهکارهای نرم افزاری


وب سایت املاک

در هر کسب و کاری بعد از تولید محصول یا خدمات مهم ترین قسمت کار تبلیغات و معرفی کسب و کار می باشد , به طوری که مشتریان شما اطمینان حاصل کنند که محصولات یا خدمات شما در مقایسه با سایر رقبا از کیفیت و استحکام بیشتری برخوردار است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی حداکثری مردم از فضای مجازی بهترین روش برای بازاریابی و جذب مشتری بهره گیری از پتانسیل های فضای مجازی می باشد ,  به طوری که شما می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به صورت کاملاً رایگان برای جذب مشتری استفاده کنید .


ادامه مطلب

تاريخ : سه شنبه 2 بهمن 1397       ساعت : 2:15:26 PM       تعداد بازديد : 716       نويسنده : مدیر
وب سایت املاک

ضد بدافزار کیهان

نرم افزاری برای جلوگیری از ورود ویروس ها و بدافزارها از طریق حافظه های فلش با استفاده از این نرم افزار شما می توانید حافظه های جانبی فلش و رم را هنگام اتصال به رایانه کنترل کنید . در صورتی که فلش دیسک آلوده به فایل های مخرب باشد برنامه بلافاصله آنها را شناسایی کرده و اقدام به حذف آنها می نماید .


ادامه مطلب

تاريخ : دوشنبه 15 بهمن 1397       ساعت : 3:50:21 PM       تعداد بازديد : 520       نويسنده : مدیر
ضد بدافزار کیهان

طراحی سایت در کرج

گروه نرم افزاری راهکارهای نوین فناوری با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت , برند سازی اینترنتی و مشاوره در زمینه کسب و کارهای آنلاین دارد و با بهره گیری از نیروهای کارآمد در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب ضمن برآورده کردن نیازهای مشتریان خود این افتخار را دارد که به عنوان یکی از اولین شرکت های طراحی سایت در کرج گام های مهمی را در جهت گسترش فرهنگ کسب و کارهای مجازی و بازاریابی اینترنتی برداشته است .


ادامه مطلب

تاريخ : جمعه 10 خرداد 1398       ساعت : 3:39:07 PM       تعداد بازديد : 201       نويسنده : مدیر
طراحی سایت در کرج
ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید