ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده امعضــــویت

سوال امنیتی

    2 + 7
طراحی سایت و نرم افزار


  • برنامه نویسی و طراحی سایت
  • ارائه راهکارهای جامع برای کسب و کارهای کوچک
  • آموزش رایگان به همراه دو سال پشتیبانی

راهکارهای نرم افزاریطراحی سایت شرکتی

یک نیاز ضروری و مهم برای شرکت‌ها و تولیدی ها ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی  با استفاده از طراحی سایت شرکتی است.

با رشد روز افزون در دنیای آنلاین کسب و کارهای گوناگون علاوه براینکه در فضای فیزیکی فعالیت خود را انجام می‌دهند دردنیای آنلاین هم فعالیت کاری خود را ادامه می‌دهند. از این طریق به توسعه کسب و کارشان کمک زیادی خواهند کرد. طراحی سایت برای هر کسب و کاری به عنوان یک نما از آن کسب و کار در فضای اینترنت است. بدین صورت هرکسب و کاری می تواند به بهترین شکل خود را معرفی کنند.

هر روز به تعداد افراد در دنیای مجازی اضافه می شود , افراد قبل از آنکه به سراغ یک شرکت یا تولیدی در فضای فیزیکی بروند ابتدا در اینترنت آن را جستجو می‌کنند. و با چندین پیشنهاد از طرف موتورهای جستجو مواجه می‌شوند و اگر افراد برای اولین بار با برند شما آشنا می‌شوند یک تصویر ایده آل از کسب و کارتان نبینند قطعاً جذب کارتان نخواهند شد و به این صورت بیشتر مشتریان خود در فضای مجازی را از دست خواهید داد. از این رو باید برای جذب مخاطبان بیشتر در فضای آنلاین طراحی سایت شرکتی خود را جذاب و کاربرپسند انجام دهید. ساخت سایت شما نمایانگر این خواهد بود که کسب و کار شما درسطح حرفه ای قرار گرفته است یا نه؟

 

همانطور که در بالا توضیح داده شد افراد بسیاری قبل از اینکه بصورت مستقیم در فضای فیزکی با کسب و کاری صحبت کنند در فضای مجازی یک شرکت را پیدا می‌کنند و آن را مورد بررسی قرار می دهند و سپس با آن شرکت تماس خواهند گرفت .

 

از این رو شرکت ها باید سایت خود را کاملا کاربر پسند ایجاد کنند. اگر چنین کاری را انجام ندهند مطمئنا مخاطبان زیادی را از دست خواهند داد و نمی‌توانند به اهدافی که مدنظرشان هست برسند. بدین صورت برای ایجاد یک سایت شرکتی با افرادی همکاری کنید که تجربه‌کاری بالای در زمینه طراحی سایت دارند.

یک سایت عالی باید یک ساختار استاندارد داشته باشد , همچنین باید دارای یک جذابیت بصری عالی باشد. تمام این موارد باید به شکلی مناسب با نیازهای یک شرکت طراحی و پیاده سازی شود. یک سایت برای تمام حوزه‌ها یکسری ویژگی‌ها مشترک مثل‌ سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، ریسپانسیو و… را شامل می‌گردد.

 

 

طراحی سایت

 

 

ویژگی های یک وب سایت شرکتی

 

۱.طراحی صفحات اختصاصی

برای معرفی محصولات یا خدمات هر شرکت باید صفحاتی متناسب با همان خدمت یا محصول پیاده سازی گردد. از این طریق می توانید مخاطبان بسیاری جذب کنید و این یعنی یک قدم به هدفتان نزدیکتر خواهید شد.

 

۲. طراحی صفحات ارتباط با ما

در طراحی سایت مهم ترین بخش برای برقراری ارتباط با مخاطبان همین صفحه ارتباط با ما است. اما در طراحی این صفحه باید یکسری ظرافت ها را به خرج دهید تا درصد بالای از مخاطبان با شما ارتباط برقرار کنند .

 

۳. شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از راه‌های جذب مخاطب برای وب سایت‌ها است اما این فعالیت‌ها باید براساس یکسری اصول پیاده سازی شوند. بدین طریق که سیتم‌های اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در سایت‌ها به خوبی ایجاد گردد تا مطالب و پست‌های جذاب در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

 

۴. روانشناسی رنگ‌ها و جذابیت‌های بصری

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای آنلاین نیازمند دانش روانشناسی رنگ‌ها به گونه ای که هررنگی که برای هر المان استفاده می شود باید مطابق با نیاز مخاطبان باشد. تمام این روش‌ها که پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبان هست، تا بتوانیم یک برند عالی در ذهنشان ثبت کنیم.

 

۵.اشتراک گذاری ویدئو

قابلیت ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول یا خدمتتان خواهد بود. چنین امکانی را می‌توان در سایت های شرکتی قرار دهیم تا براحتی برندمان را به بازدیدکنندگان نشان دهیم.

 

۶. ساخت فرم‌های اختصاصی

امکان ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز مشتریان باید پیاده سازی و اجرا شوند. این فرم‌‌ها شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی،.. می‌شوند.

 

گروه نرم افزاری راهکارهای نوین با سابقه خدمات تخصصی وب، طراحی سایت حرفه ای و طراحی پورتال ؛ سفارش طراحی سایت شرکت ها را مطابق با نیاز کارفرما با بالاترین کیفیت و امنیت ممکن انجام می‌دهد.

تاريخ : چهارشنبه 20 فروردین 1395       ساعت : 6:47:32 AM       تعداد بازديد : 13922       نويسنده : مدیر


ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید