ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده امعضــــویت

سوال امنیتی

    1 + 8
طراحی سایت و نرم افزار


  • برنامه نویسی و طراحی سایت
  • ارائه راهکارهای جامع برای کسب و کارهای کوچک
  • آموزش رایگان به همراه دو سال پشتیبانی

مقالات
هزینه طراحی سایت

 

هزینه ثبت دامنه

 

ثبت دامنه اولین قدم برای طراحی سایت می باشد که دامنه آدرس وب سایت شما می باشد و پس از ثبت دامنه مالکیت دامنه برای شما خواهد بود و کاربران می توانند با وارد نمودن نام دامنه شما در مرورگر وب سایت شما را پس از طراحی مشاهده نمایند. ثبت دامنه کم هزینه ترین بخش از عملیات ثبت دامنه می باشد که البته هر سال می بایست دامنه خود را مجددا تمدید نمایید. هزینه ثبت دامنه ir در حدود 20 هزار تومان و هزینه ثبت دامنه های com, net و org در حدود 50 هزار تومان می باشد.

تعرفه هاستینگ

 

وب سایت شما به فضایی احتیاج دارد تا فایل های سایت طراحی شده شما برای آنکه در اینترنت منتشر گردد میزبانی گردد که به این فضا هاست یا هاستینگ گفته می شود. تعرفه وب هاستینگ شما به میزان فضای مورد نظر شما و پهنای باند ماهیانه مربوط است. البته سرویس های هاستینگ انواع مختلف اشتراکی، مجازی و اختصاصی دارند که معمولا نوع اشتراکی آن برای شرکت ها مناسب می باشد و هزینه 500 مگابایت آن با پهنای باند 5 گیگ ماهیانه برای یک سال در حدود 100 هزار تومان می باشد. لازم نیست نگران هزینه های هاست وب سایت خود باشید زیرا به بالا رفتن تعداد کاربران وب سایت خود می بایست آن را ارتقاء دهید و زمانی که کاربران وب سایت شما به حدی رسید که وب سایت شما نیاز به ارتقاء پیدا نمود احتمالا مشتریان وب سایت شما اضافه شده اند. 

هزینه طراحی قالب وب سایت

 

قالب وب سایت خود را به چند روش می توانید تهیه نمایید:

  • استفاده از قالب های رایگان موجود در اینترنت
  • خرید قالب از فروشگاه قالب وب سایت
  • طراحی قالب سایت توسط گرافیست

در صورتی که از قالب های آماده رایگان وب سایت استفاده نمایید لازم نیست هزینه برای طراحی قالب سایت پرداخت نمایید اما ممکن است قالب وب سایت شما شبیه به هزاران قالب وب سایت دیگر باشد که این مورد به اعتبار کسب و کار شما ممکن است لطمه وارد نماید. فروشگاه های قالب وب سایتی وجود دارند که می توانید قالب وب سایت خود را از بین قالب های موجود خریداری نمایید که در این روش می بایست هزینه خرید قالب را پرداخت نمایید که البته با توجه به آنکه قالب ها رایگان نیستند و تنوع قالب ها بسیار کم می باشد سایت های شبیه به وب سایت شما بسیار اندک خواهد بود. در صورتی که نیاز دارید قالب وب سایت شما به صورت اختصاصی و توسط گرافیست طراحی گردد هزینه تمام شده طراحی وب سایت شما نسبت به سایر روش ها بالا خواهد رفت و به مدت زمان طراحی سایت  شما اضافه خواهد شد.

 

هزینه های طراحی سایت

 

هزینه پیاده سازی قالب در سیستم مدیریت محتوا

 

پس از طراحی و یا خرید قالب توسعه دهنده وب سایت می بایست قالب مورد نظر را در سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی نماید که در حقیقت در این مرحله برنامه نویس می بایست قالب مورد نظر را عینا در سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی نمایید. در صورتی که از قالب آماده رایگان استفاده می نمایید لازم نیست هزینه مربوط به این بخش را پرداخت نمایید.

هزینه ایمن سازی وب سایت

هزینه ایمن سازی وب سایت بسیار کم می باشد اما در صورتی که این بخش از خدمات بر روی وب سایت انجام نگردد ممکن است وب سایت در آینده دچار مشکلات امنیتی فراوانی گردد. هزینه ایمن سازی سایت های معمولی و شرکتی در حدود 50 هزار تومان می باشد.

 

هزینه آموزش پانل کاربری

کارفرما می بایست در دفتر شرکت طراحی سایت حاضر گردد تا نحوه درج مطالب و مدیریت محتوای وب سایت به کارفرما آموزش داده شود. آموزش بین یک الی دو ساعت زمان می برد و هزینه آن 50 هزار تومان می باشد.

هزینه درج مطالب وب سایت

 

با توجه به آموزشی که شرکت طراحی سایت به کارفرما می دهد مالک وب سایت خود می تواند مطالب وب سایت را در سایت بارگذاری نماید. در صورت نیاز به درج اطلاعات توسط شرکت طراح وب سایت هزینه درج اطلاعات در حدود 500 هزار تومان به تعرفه طراحی سایت اضافه می گردد که در این صورت کارفرما مطالب و محتوای وب سایت را برای شرکت  طراحی سایت ارسال می نماید و شرکت طراحی سایت مطالب را در سایت بارگذاری می نماید.

 

هزینه پشتیبانی وب سایت

 

پس از تحویل وب سایت و راه اندازی نهایی می بایست وب سایت توسط برنامه نویس و توسعه دهنده پشتیبانی گردد تا در صورتی که مشکلی در وب سایت ایجاد گردید بتوانید سریعا مشکل را رفع رجوع نماید. هزینه پشتیبانی سایت های شرکتی سالیانه در حدود 100 هزار تومان می باشد.

هزینه ریسپانسیو سازی قالب

 

امروزه با توجه به حجم بالای استفاده کنندگان از موبایل و تبلت، سازگار سازی وب سایت برای نمایش در سیستم های موبایلی به امری ضروری تبدیل شده است و ریسپانسیو سازی بهترین راه سازگاری وب سایت با موبایل می باشد که هزینه آن در حدود 500 هزار تومان می باشد.

 

سئو و بهینه سازی وب سایت

 

سئو و بهینه سازی وب سایت باعث بالا آمدن رتبه وب سایت در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط به وب سایت و در نتیجه افزایش فروش وب سایت خواهد گردید. هزینه انجام سئو و بهینه سازی برای کلمات کلیدی معمولی و پایه در حدود 1 میلیون تومان می باشد.
تاریخ : دوشنبه 1 بهمن 1394       ساعت : 4:57:43 PM       تعداد بازدید : 9869       نویسنده : مدیرنظرات کاربران


نام :

ایمیل :

متن نظر :


ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید